تبلیغات
آپدیت نود 32 نود 32 - Help pages صفحات راهنما|آپدیت نود 32 |

نود 32

صفحات راهنما

ارزش مشتری گرامی، ما بسیار خوشحالیم که به شما خوش آمد در میان کاربران ESET Smart Security را. ما بر این باوریم که اطلاعات در صفحات کمک کار شما با کامپیوتر خود را راحت تر و امن تر خواهد ساخت.

چگونه برای شروع

قبل از اینکه شما شروع به استفاده از ESET Smart Security را، توصیه می کنیم که شما خودتان را با انواع مختلف آشنا نفوذ و حملات شما ممکن است روبرو می شوند که با استفاده از کامپیوتر خود را.همچنین، لطفا به خواندن راهنمای پیشگیری فراهم می کند که اطلاعات ارزشمند در مبارزه با تهدیدات امنیتی.

اینجا کلیک کنید برای خواندن بیشتر در مورد ویژگی های جدید معرفی شده در ESET Smart Security را. ما همچنین آماده راهنمای برای کمک به شما در نصب و سفارشی کردن تنظیمات اولیه ESET Smart Security را.

چگونه به استفاده از ESET Smart Security در صفحات راهنما

موضوعات راهنما به چند فصل و subchapters ها تقسیم شده است، برای یک گرایش بهتر اجازه می دهد. شما می توانید اطلاعات مربوطه را به سادگی در حال مشاهده به کمک ساختار صفحات پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر پنجره در برنامه، به سادگی F1 را فشار دهید. صفحه کمک مربوط به پنجره شما در حال مشاهده نمایش داده خواهد شد.

این برنامه به شما اجازه می دهد برای یک موضوع در صفحات کمک توسط کلمات کلیدی و یا با تایپ کردن کلمات یا عبارات می شود برای جستجو در محتوای صفحات راهنما را جستجو کنید. تفاوت بین این دو روش این است که یک کلمه کلیدی ممکن است منطقی برای کمک به صفحاتی که حاوی آن کلمه کلیدی خاص در متن مربوط است. جستجو توسط کلمات و عبارات محتوای تمام صفحات را جستجو و آنهایی که حاوی کلمه یا عبارت جستجو را در متن واقعی نمایش تنها.