تبلیغات
آپدیت نود 32 نود 32 - What’s new تازه چه خبر؟|آپدیت نود 32 |

نود 32


تازه چه خبر؟

تجربه توسعه طولانی مدت از کارشناسان ما با معماری کاملا جدیدی از برنامه ESET Smart Security را، که حداقل تضمین های دادرسی تشخیص حداکثر با حداقل سیستم مورد نیاز نشان داده شده است. راه حل های امنیتی پیچیده شامل ماژول ها با گزینه های مختلف پیشرفته. لیست زیر به شما ارائه می دهد خلاصه ای از این ماژول است.

آنتی ویروس و ضد جاسوسی

این ماژول بر ThreatSense ® هسته اسکن، که برای اولین بار برنده جایزه NOD 32 سیستم آنتی ویروس مورد استفاده قرار گرفت ساخته شده است. ThreatSense ® هسته ای بهینه سازی شده و بهبود یافته با معماری جدید ESET Smart Security را.

خصیصه

تعریف

تمیز کردن بهبود یافته

سیستم آنتی ویروس در حال حاضر هوشمندانه پاک سازی و حذف بسیاری از نفوذ های تشخیص داده شده بدون نیاز به دخالت کاربر. 

سابقه و هدف حالت اسکن

اسکن کامپیوتر می تواند در پس زمینه بدون کند کردن عملکرد راه اندازی شد. 

فایل های به روز رسانی کوچکتر

فرآیندهای بهینه سازی هسته نگه داشتن اندازه از فایل های به روز رسانی، بطور قابل توجهی کوچکتر از در نسخه های قبل از آن است. همچنین، حفاظت از فایل های به روز رسانی در برابر آسیب بهبود یافته است. 

محبوب پست الکترونیک حفاظت از کارفرما

در حال حاضر امکان اسکن ایمیل های دریافتی نه تنها در MS چشم انداز، بلکه در مشتریان ایمیل محبوب زیر: چشم انداز اکسپرس، ویندوز ایمیل، ویندوز لایو ایمیل موزیلا تاندربرد.

تنوع از پیشرفت های دیگر

  • دسترسی مستقیم به سیستم های فایل با سرعت بالا و توان.
  • مسدود کردن دسترسی به فایل های آلوده
  • بهینه سازی مرکز امنیت ویندوز، از جمله ویندوز ویستا

دیوار آتش شخصی

دیوار آتش شخصی، نظارت بر تمام ترافیک های رد و بدل شده بین کامپیوتر محافظت شده و دیگر کامپیوتر ها در شبکه. دیوار آتش شخصی ESET شامل عملکرد های پیشرفته که در زیر ذکر شده است.

خصیصه

تعریف

اسکن شبکه های ارتباطی لایه پایین

اسکن در لایه پیوند داده های ارتباطی شبکه را قادر می سازد ESET دیوار آتش شخصی برای غلبه بر انواع حملات است که در غیر این صورت غیر قابل کشف باشد. 

پشتیبانی IPv6

ESET فایروال شخصی نمایش آدرس IPv6 و اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد قوانین برای آنها.

نظارت بر فایل اجرایی

نظارت بر تغییرات در فایل های اجرایی به منظور غلبه بر عفونت. ممکن است که به امکان اصلاح فایل از برنامه های کاربردی امضا. 

اسکن فایل با HTTP (ها) و POP3 (بازدید کنندگان) یکپارچه

فایل یکپارچه اسکن به HTTP (ها) و POP3 (بازدید کنندگان) پروتکل های درخواست. کاربران هنگامی که در حال دیدن سایت اینترنت یا دانلود ایمیل ها محافظت می شود.

سیستم های تشخیص نفوذ

توانایی تشخیص شخصیت از ارتباطات شبکه و انواع حملات شبکه و یک گزینه به طور خودکار ممنوعیت چنین ارتباطی. 

سلامت، به صورت خودکار، آموزش، مبتنی بر سیاست های اندازه گیری (سنجشی) و حالت با پشتیبانی استثنا

کاربران می توانید انتخاب کنید که آیا اقدامات فایروال به طور خودکار اجرا شود، و یا اگر آنها می خواهند به مجموعه قوانین تعاملی. ترکیبی از هر دو می تواند به عنوان استفاده می شود. ارتباط در حالت سیاست های مبتنی بر طبق قوانین از پیش تعریف شده توسط کاربر و یا مدیر شبکه انجام می شود. حالت یادگیری بهتر است مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد یک مجموعه سفارشی از قوانین در طی پیکربندی اولیه فایروال های شخصی. 

جایگزین مجتمع فایروال ویندوز

جایگزین دیوار آتش یکپارچه ویندوز، آن را نیز در تعامل با مرکز امنیتی ویندوز به طوری که کاربر همیشه در مورد وضعیت امنیتی خود را مطلع. ESET هوشمند امنیت نصب و راه اندازی فایروال ویندوز به طور پیش فرض خاموش است.

کاسپراسکای

ESET کاسپراسکای فیلتر ایمیل های ناخواسته و در نتیجه امنیت و آسایش در ارتباطات الکترونیکی را افزایش می دهد.

خصیصه

تعریف

امتیاز دهی ایمیل های دریافتی

تمام ایمیل های دریافتی توسط سرویس گیرنده ایمیل شما امتیاز های مختلف از 0 (ارسال اسپم نیست) تا 100 (پیام هرزنامه است)، تخصیص داده شده است و بر این اساس به پوشه ایمیل ناخواسته یا به یک پوشه سفارشی ایجاد شده توسط کاربر منتقل شده است. اسکن موازی از ایمیل های دریافتی در کاسپراسکای ESET ممکن است.

پشتیبانی از انواع تکنیک های اسکن

  • تجزیه و تحلیل بیز
  • حکومت مبتنی بر اسکن
  • اثر انگشت جهانی چک پایگاه داده 

ادغام کامل با مشتریان ایمیل

حفاظت کاسپراسکای در دسترس به کاربران مایکروسافت چشم انداز، چشم انداز اکسپرس، ویندوز ایمیل، ویندوز لایو ایمیل و موزیلا تاندربرد مشتریان است. 

انتخاب هرزنامه دستی در دسترس است

یک گزینه به صورت دستی چک کردن ایمیل / لغو انتخاب به عنوان اسپم وجود دارد.

دیگران

خصیصه

تعریف

ESET SysRescue

ESET SysRescue کاربر را قادر می سازد برای ایجاد یک سی دی بوت / DVD / USB حاوی ESET هوشمند امنیت، است که قادر به در حال اجرا مستقل از سیستم عامل است. بهتر است مورد استفاده قرار گیرد برای دریافت سیستم از شر سخت به حذف نفوذ. 

ESET SysInspector

ESET SysInspector، یک برنامه کاربردی است که به طور کامل بازرسی کامپیوتر شما، در حال حاضر به طور مستقیم در ESET Smart Security را یکپارچه شده است. اگر شما با استفاده از کمک و پشتیبانی> درخواست پشتیبانی خدمات مشتریان (توصیه می شود) گزینه خدمات مراقبت از مشتری ما تماس بگیرید، شما می توانید انتخاب کردن برای ESET SysInspector عکس فوری وضعیت از کامپیوتر شما. 

حفاظت از اسناد

حفاظت از سند خدمت به اسکن اسناد آفیس مایکروسافت قبل از آنها باز شده و فایل ها به طور خودکار توسط اینترنت اکسپلورر، مانند عناصر اکتیو ایکس مایکروسافت دریافت. 

دفاع از خود

فن آوری های جدید دفاع از خود محافظت اجزای ESET Smart Security را در برابر اقدام به غیر فعال کردن.

رابط کاربری

رابط کاربری در حال حاضر قادر به کار در حالت غیر گرافیکی، که اجازه می دهد تا برای کنترل صفحه کلید ESET هوشمند امنیت. 
افزایش سازگاری با خواندن روی صفحه نمایش برنامه های کاربردی حمایت از دسترسی فعال مایکروسافت (MSAA) به شما اجازه می دهد تا مردم چشم، اختلال کنترل برنامه کارآمد تر.